DZIAMA

PRACOWNIA RZECZY NIEZWYKŁYCH

wtorek, 29 września 2020

Nadrabiamy zaległości- czyli ostatnie twórcze inspiracje

 Tak jak w tytule posta, mam dzisiaj dla Was kilka zaległych prac, które udało mi się zrobić w ostatnim czasie. Gdybym miała pisać o każdej z nich post,  z pewnością częstotliwość wizyt na blogu, byłaby znacznie częstsza, jednak jak to w w życiu bywa rzeczywistość weryfikuje codzienność. Dlatego dzisiaj będzie różnorodnie i przez to bardziej intersująco. Jak myślicie? Na "alei gwiazd" królują dzisiaj metryczki i łapacze snów oraz ramki z inicjałami. Zapraszam Was na przegląd ostatnich twórczych inspiracji i życzę Wam jak zawsze mnóstwa pozytywnych wibracji.

Łapacz snów z napisem "HOPE" przeznaczony został na szczytny cel, to pierwszy łapacz z jakimkolwiek napisem jaki udało mi się zrobić.
Metryczka dla Mai, powstała na zamówienie i z tego co mi wiadomo, powędrowała na inny kontynent. To bardzo miłe uczucie, kiedy Twoje produkty lecą w inną część świata :)
Okładka czasopisma w formie kolażu, dla upamiętnienia wyjątkowych chwil - ta powstała na 40- ste urodziny. Każdy może zostać gwiazdą z pierwszych stron gazet.Łapacz snów dla Milenki to oczywiście jeden z prezentów dla koleżanki mojej córki, podarowany na urodziny. Pierwszy łapacz snów skłonił mnie do zrobienia kolejnego tym razem z imieniem. Tak już chyba pozostanie.                                                                    
Ramka z ruchomymi pomponami stała się bazą do zrobienia prezentu personalizowanego dla koleżanki mojej córki - to druga część prezentu dla Milenki.

Ostatnia moja produkcja powstała dla Tymonka. Dawno już,  nie miałam okazji robić ramki dla chłopca, więc było to dla mnie poniekąd wyzwanie.


Mam nadzieję, że dziejszy post Wam się spodobał choćby dlatego, że jet różnorodny i dość obficie "ozdjęciowany"


Buziaki

Dziama.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza