DZIAMA

PRACOWNIA RZECZY NIEZWYKŁYCH

sobota, 21 lipca 2018

Okładka na zeszyt... pamiętnik....przepiśnik, lub książeczkę zdrowia dziecka.

Mija kolejny tydzień wakacji, który dla niektórych oznacza początek urlopowych atrakcji, dla innych schyłek laby. Jednak najważniejszą informacją jest to, że w końcu zawitało do nas słońce po ciężkim deszczowym tygodniu. Jakże się nie cieszyć, kiedy można wystawić swoje nogi i ręce na działanie promieni słonecznych, po tylu dniach ciemności i ponurej aury. W tym bardzo optymistycznym nastroju, który udzielił mi się z racji uroczego słonecznego dnia, chcę pokazać Wam kolejny projekt, z udziałem produktów firmy www.berotex.net
Powstał on przy okazji tworzenia etui na dokumenty i wyszedł tak spontanicznie. Nie byłam początkowo przekonana do tego pomysłu, ale w efekcie końcowym moje zadowolenie sięgnęło zenitu. Często spotykam się w sieci, z informacjami rodziców, którzy poszukują okładek np. na książeczkę zdrowia, swojego dziecka. Ale zastosowań na tego typu okładki jest naprawdę dużo: pamiętnik, przepiśnik, pomysł na oryginalny zeszyt do ulubionego przedmiotu w szkole, a nawet na podręczniki szkolne. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Okładka powstała z materiału typu kodura
w kolorze jasnoróżowym, oraz z kodury w kolorze baby blue 

Do tego zastosowałam nici poliestrowe w kolorze jasnoniebieskim  

Okładka posiada kieszonkę na długopisy z  wykończoną kolorową taśmą i białą sówką, dla podkreślenia charakteru całej kompozycji.  Wymiary, okładki, którą widzicie na zdjęciach są typowe na format A5, czyli zeszyt szkolny . Myślę, że z taką okładką każdy, pamiętnik, zeszyt albo przepiśnik będzie nie tylko wyglądał oryginalnie, ale też będzie zwracał uwagę innych. 
Do niej można również dołożyć personalizację, w postaci imienia, nazwy przedmiotu, lub po prostu oznaczenia przeznaczenia danej rzeczy np. "pamiętnik" 
Zostawiam Was ze zdjęciami i  lęcę korzystać z promieni słonecznych, póki mam możliwość. Ale nie myślcie sobie, że wtedy nic nie robię, w mojej głowie powstają wówczas kolejne projekty i inspiracje, z którymi napewno się z Wami podzielę. Tymczasem życzę Wam urokliwego dnia i mnóstwo pozytywnych wibracji.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz