DZIAMA

PRACOWNIA RZECZY NIEZWYKŁYCH

piątek, 27 lipca 2018

EEEEeeee tam - czyli po prostu "E"

Półmetek wakacji prawie za nami. To zaskakujące jak ten czas szybko leci. Nie ma znaczenia czy spędzasz wakacje w domu, czy wyjeżdżasz gdzieś dalej, czas biegnie jak oszalały. Czasem w tym szaleństwie codziennego życia, zapominam co było kilka dni temu. Odebrane smsy, sprzed tygodnia, wydawało mi się, że odebrałam wczoraj, a tu już cały tydzień zleciał. Zauważyłam u siebie jakiś taki brak kontroli nad lecącym czasem...... nie wiem, po prostu w mojej głowie planuje mnóstwo spraw, tych na teraz i tych na później i nigdzie ich nie zapisuje, a póżniej gdy przyjdzie mi je realizować to połowy nie pamiętam. Oprócz tych kluczowych spraw, które robię na bloga, jest jeszcze mnóstwo innych, związanych z macierzyństwem typu: "gdzie leżą skarpetki", "a czy wyprane są moje ulubione spodnie", "a kiedy będzie w końcu ten obiad", "a zapomniałaś kupić mleko", "a jeszce wizyta u dentysty, okulisty i dermatologa", mogłabym wymieniać w nieskończoność, stąd to moje zapominalstwo.  Nie wiem czy to normalne czy nie, ale czasem, moje zakładki w mózgu zapominają sie otworzyć i o niektórych sprawach pamiętam już po czasie. Jednak, obiecałam Wam, że jeszcze w tym tygodniu pojawi się post, co niniejszym czynię i o tym pamiętałam na szczęście.
Dzisiaj literka "E" dla Emilki. Literka powstała jako prezent urodzinowy. Kolorystyka literki jest dość jasna, szare tło, a na nich białe słoniki, druga strona to miętowe zygzaki. Aby całość wyglądała bardziej odżywczo dodałam kolorowe metki i pompony w soczystych kolorach różu i fioletu.
Nie muszę pisać, że takie formy dekoracyjne, są bardzo wdzięcznymi dodatkami w pokoju dziecka, a przy tym personalizują dane wnętrze i wiadomo, kto jest ich właścicielem.
W przypadku, jeśli pokój rodzeństwa jest wspólny, dodatkami można łatwo podzielić przestrzeń swoich pociech, tak aby każde z nich poczuło się wyjątkowo. 
Życzę Wam pięknego dnia i mnóstwa pozytywnych wibracji.

2 komentarze :

  1. jestem ciekawa jak by wyglądała literka B ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeszcze nie miałam okazji robić, ale pewnie równie okazale :)

      Usuń