DZIAMA

PRACOWNIA RZECZY NIEZWYKŁYCH

sobota, 8 września 2018

Ciumkatka, przytulanka z łapkami.

Wrzesień przywitał nas bardzo ciepło i  cieszy mnie ten fakt. Uwielbiam takie leniwe soboty, kiedy dłużej mogę poleżeć w łóżku  nie spiesząc się z niczym. 
 Gdy odsłaniam zasłony, do pokoju wpadają ciepłe promienie słońca, które zwiastują piękny i optymistyczny dzień. Lubię ten przedjesienny czas, najbardziej w górach kiedy przyroda przybiera inne barwy, świeci jeszcze ciepłe słońce, a powietrze gęstnieje i zwiastuje, zmianę na inny czas.
A moje dzieci jak zwykle, gdy przychodzi weekend, budzą się bardzo wcześnie, czego nie można powiedzieć o wstawaniu w ciągu tygodnia. Mają wmontowany jakiś radar po prostu i gdy tylko w piątkowy wieczór mówię sobie, że w końcu nie muszę nastawiać budzika na wczesną godzinę, to sobotni poranek mam gwarantowany o świcie. I tak jest prawie co weekend. 
 A dziś, mam dla Was przytulankę, lub jak kto woli ciumkatkę dla malucha, z metkami i łapkami do dotykania i miętoszenia. Ciumkatka uszyta z bawełny w słoniki oraz polaru minky w jaskrawym różu. Do niej poprzyszywałam różnego rodzaju kolorowe metki, oraz łapki. Przytulanka świetnie sprawdzi się, do spania, ale także jako zabawka do wózka lub łóżeczka.  Już dawno nie szyłam takich uroczych przytulanek, dla tych najmłodszych.  A ja życzę Wam udanego weekendu i przede wszystkim mnóstwa pozytywnych wibracji.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz