DZIAMA

PRACOWNIA RZECZY NIEZWYKŁYCH

wtorek, 25 września 2018

Tygodniowy plan - muchy folk + konkurs.

Czas tak szybko biegnie, o czym piszę prawie w każdym poście aż do znudzenia. A no tak, ostatnio mój czas jest na wagę złota. Doświadczam tego niemal każdego dnia, ale jak widzicie siła inspiracji i pasja do tworzenia nie są mi w stanie przeszkodzić, i jestem tutaj, i piszę do Was. Dzisiaj, mam dla Was, znane już muchy folk, które zostały uszyte na specjalną okazję. Opisywanie ich jest zbyteczne, bo już pisałam o nich nie raz. 
Dzisiejszy post tak naprawdę ma dotyczyć obiecanego Wam już dawno konkursu, do którego chciałam się dobrze przygotować. Jak wiecie, albo nie wiecie, blog obchodził w tym roku, a dokładnie 6 sierpnia 2018,  5-lecie. To taka okrągła rocznica, dlatego na tą okazję szykowałam coś specjalnego, coś co będzie nie tylko moje, ale przede wszystkim dla WAS. 
Wiedziałam, że muchy bardzo Wam się spodobały, więc postanowiłam, że to one staną się nagrodą konkursową. Jednak po krótkim namyśle, stwierdziłam, że jest to bardziej akcesorium kierowane do chłopców, chociaż dziewczynki też mogły by w nim pięknie wyglądać, dlatego  postanowiłam przygotować coś dla małych dam i do muszek dołożyłam zestawy czapek z kominami, jedne typowo dziewczęce, drugie uniwersalne. Po tych jakże zawiłych kalkulacjach, wiecie już, że w konkursie mogą wygrać, dwie osoby ( jedna zesatwy muszek, druga zestawy czapek z kominami.)

A teraz najważniejsze - zasady konkursu

1. Plub mój funpage na facebooku  https://www.facebook.com/groups/331456784027882/?ref=bookmarks i udostępnij post konkursowy.

2. Napisz w komentarzu, którą z nagród chciałbyś wygrać.

3.Zaproś 3 znajomych, którzy jeszcze nie znają mojego bloga lub grupy ( na facebooku)

Czas trwania konkursu 25.09 - 3.10.2018

Losowanie odbędzie się 4.10.2018 ( jak znajdę czas i ręce do losowania) i również tego dnia ogłoszę zwycięzcę konkursu.

POWODZENIA MOI KOCHANI i jak zawsze mnóstwo pozytywnych wibracji.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz