DZIAMA

PRACOWNIA RZECZY NIEZWYKŁYCH

niedziela, 30 grudnia 2018

Noworoczne życzenia dla Was.Wiem, że Sylwester jest dopiero jutro, ale wiem też, że jutro pochłonięta przygotowaniami do Sylwestra mogę nie mieć czasu na napisanie do Was kilku słów. Dlatego czynię to dzisiaj. 

Nowy Rok to nowy początek nowej przygody, nowych możliwości i wielu nowych wydarzeń.
 Życzę Wam, aby rok 2019, przyniósł Wam mnóstwo energii do pracy, do realizowania swoich marzeń. Aby każdy dzień był wyjątkowy dla każdego z Was, aby obfitował w zdrowie, radość, Miłość. 
Abyście zawsze otoczeni byli prawdziwymi przyjaciółmi, którzy będą Was wspierać w trudnych chwilach, ale też cieszyć się z Waszych sukcesów i z Waszego szczęścia. Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. W tym Nowym Roku zawsze, ale to zawsze bądźcie sobą, nie zmieniajcie się dlatego, że ktoś od Was tego oczekuje, zmieniajcie się dla siebie, po to, żeby stawać się lepszymi ludźmi i zostawać w harmonii z własnym wnętrzem i sercem. Nie modyfikujcie swojego serca, tylko dlatego, że ktoś miał o Was inne wyobrażenie i chce na siłe dopasowywać Was do swoich poglądów i życia. Jeżeli chcecie się zmieniać to tylko dla siebie. Pamiętajcie o tym. Doceniajcie się, za to kim jesteście, zmieniajcie to co wydaje Wam się złe, ale w rezultacie dążcie do harmonii z sobą samym. Jeżeli to osiągniecie, wszystko inne przyjdzie samo. Dobrego wspaniałego Roku Wam życzę i dziękuję za Waszą obecność. Na ten rok 2019 jak zawsze życzę Wam oczywiście mnóstwa pozytywnych wibracji. 

Z całego serca życzę Wam tego kochani:

Dziama.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz