DZIAMA

PRACOWNIA RZECZY NIEZWYKŁYCH

poniedziałek, 24 grudnia 2018

Świąteczne życzenia.

Kiedy pisałam życzenia świąteczne w tamtym roku, wydawało mi się, że ten obecny rok, będzie ciągnął się w nieskończoność i nic dobrego mnie w nim nie spotka. A tu taka niespodzianka. Wigilia Świąt Bożego Narodzenia właśnie trwa. A obecny rok był normalny, zwyczajny, czasem był lepszy a czasem gorszy, ale w niczym nie różnił się od porzednich. Skoro był zwyczajny to znaczy, że był dobry :).
Kiedy człowiek osiąga już pewien wiek, niektóre sprawy nabierają większej wartości i tak właśnie jest ze zdrowiem moim, mojej rodziny i najbliższych. I to jest jedna z tych rzeczy, która ma dla mnie największe znaczenie. Wszystko inne można zdobyć, zapracować, oczywiście czasem dużym kosztem, ale jeżeli nie ma zdrowia to ta cała reszta nie ma po prostu sensu.
Na te Święta Bożego Narodzenia, życzę Wam przede wszystkim zdrowia, które pozwoli Wam cieszyć się tym wyjątkowym czasem i abyście mogli brać z niego, to co najlepsze: dobro, Miłość, radość, uśmiech drugiego człowieka. Żeby tej całej pięknej oprawie świąt towarzyszył pokój, otwartość serc i szczerość, która będzie teraz i po Świętach. Prawdziwych i serdecznych ludzi wokół Was, którzy napełnią Was nadzieją, wiarą i Miłością.
 Na te Święta życzę Wam tego z serca i nie byłabym sobą gdybym nie życzyła Wam oczywiście mnóstwa pozytywnych wibracji :)

Życzy: 

Dziama 
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz